Архітектурне проєктування масштабної промислової та комерційної нерухомості. Урбаністичні проєкти
Про нас
RBG — компанія, що займається генеральним проєктуванням, інтер’єрним дизайном та будівельним менеджментом.

Ми працюємо у сферах комерційної та промислової нерухомості: бізнес-центри, офісні приміщення, готелі, ресторани, автосалони, СТО, логістичні та промислові будівлі тощо. А також займаємося урбаністикою, зокрема реконструкцією та проєктуванням
міських площ, парків, шкіл, житлових комплексів, тощо.

Ми пропонуємо співпрацю на всіх етапах вашого проєкту — від аналізу інвестиційної привабливості та розробки концепції до реалізації проєкту та контролю на всіх етапах будівництва, включно з супроводом введення в експлуатацію.
9
25+
м2 ведено в експлуатацію
регіонах України
років на ринку
реалізованих проєктів
200 000+
в 6
Технологічність
Ми використовуємо новітні ВІМ технології, що прискорюють процес проєктування, спрощують контроль над усіма процесами впродовж будівництва та запобігають виникненню помилок ще на етапі планування.

Раціональність
Для нас важливо, щоб ваша будівля виглядала так само «як на картинці».

Отже, ми проводимо авторський нагляд, контролюємо відповідність будівельних робіт проєктній документації, консультуємо підрядників, шукаємо оптимальні рішення на кожному етапі будівництва.
Зручні простори
Ми — за розумне зонування будівлі та території навколо неї, використання природних та екологічних матеріалів, виважену простоту в кожній деталі.

Враховуємо вимоги до благоустрою територій та функціональність їх призначення, створюємо комфортні суспільні та промислові простори.
Послуги
Генеральне проєктування
Команда RBG реалізовує більшість проєктів у статусі генерального проєктувальника. Його обов'язки включають не тільки розробку концепції або проєкту окремої ланки, але такі елементи як повний проєкт усіх необхідних одиниць у залежності від складності проєкту, проходження експертизи, зняття зауважень експертизи, введення об'єкту в експлуатацію. В команді RBG працюють інженери та проєктувальники різних спеціальностей, тому ми можемо реалізувати проєкт будь-якої складності.
Архітектурні концепції
Команда RBG реалізовує більшість проєктів у статусі генерального проєктувальника. Його обов'язки включають не тільки розробку концепції або проєкту окремої ланки, але такі елементи як повний проєкт усіх необхідних одиниць у залежності від складності проєкту, проходження експертизи, зняття зауважень експертизи, введення об'єкту в експлуатацію. В команді RBG працюють інженери та проєктувальники різних спеціальностей, тому ми можемо реалізувати проєкт будь-якої складності.
Комерційні інтер'єри
При проєктуванні об'єктів комерційної нерухомості (офісні та бізнес-центри, торговельні центри, логістичні та складські комплекси, станції технічного обслуговування, автосалони) суттєву роль в позиціюванні об'єкту грає його внутрішній простір. Від нього залежить не тільки сприйняття вашого бізнесу потенційним клієнтом, але і настрій та бажання працювати серед співробітників компанії. Старий принцип з кабінетною нарізкою та підвісними стелями відходить у минуле, а робітники стають більш вибагливими до умов праці та обирають місце роботи не тільки за розміром окладу, але і за умовами праці. Великі компанії здебільшого мають вже встановлені вимоги до інтер'єрів та чітко прописують усі параметри у брендбуках. Ми в компанії RBG швидко адаптуємо міжнародні вимоги під українські реалії або ж розробляємо концепцію з нуля так, щоб співробітники мали бажання щодня повертатися на роботу.
Девелопмент
Кожен проєкт починається з ідеї.
BIM
Створюється інформаційна модель, яка забезпечує точне та цілісне бачення проєкту — від задуму власника і перших начерків архітектора до технічного обслуговування готової будівлі. За допомогою технології BIM-моделювання конструкція будується двічі — спочатку віртуально, а потім фізично. Це дозволяє заощадити час і кошти, підвищити якість робіт та перевірити й оцінити різні рішення ще до початку будівельних робіт. BIM дає можливість змістити основний обсяг робіт по внесенню змін на стадію розробки проєктної документації та, власне, проєктування, зменшуючи таким чином можливість майбутніх помилок на більш пізніх стадіях.
Детальні плани територій
Створюється інформаційна модель, яка забезпечує точне та цілісне бачення проєкту — від задуму власника і перших начерків архітектора до технічного обслуговування готової будівлі.
“Мы очень довольны сотрудничеством с компанией RBG. Все наши пожелания выполнены в полной мере. Высококачественная работа по проектированию, контролю и введению здания в эксплуатацию. Благодарим за помощь.”
Солодкий Ярослав, SEO Highrocks Investment
Написати нам
© 2022 All rights reserved.
Terms of Service
Privacy Policy
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.