Архітектурні концепції
Кожен проєкт починається з ідеї. Концепція майбутньої будівлі — це першочерговий етап для початку інвестування у будівництво. На етапі концепції є можливість сформувати техніко-економічне обґрунтування вашого об’єкту будівництва. На цьому етапі легше зрозуміти та чітко сформулювати технічне завдання на подальше проєктування. Після розробки конкретної концепції замовник на 90% розумітиме остаточний вигляд будівлі або міського середовища.
Детальніше
Генеральне проектування
Команда RBG реалізовує більшість проєктів у статусі генерального проєктувальника. Його обов'язки включають не тільки розробку концепції або проєкту окремої ланки, але такі елементи як повний проєкт усіх необхідних одиниць у залежності від складності проєкту, проходження експертизи, зняття зауважень експертизи, введення об'єкту в експлуатацію. В команді RBG працюють інженери та проєктувальники різних спеціальностей, тому ми можемо реалізувати проєкт будь-якої складності.
Детальніше
Девелопмент
Кожен проєкт починається з ідеї.
Детальніше
BIM
Створюється інформаційна модель, яка забезпечує точне та цілісне бачення проєкту — від задуму власника і перших начерків архітектора до технічного обслуговування готової будівлі. За допомогою технології BIM-моделювання конструкція будується двічі — спочатку віртуально, а потім фізично. Це дозволяє заощадити час і кошти, підвищити якість робіт та перевірити й оцінити різні рішення ще до початку будівельних робіт. BIM дає можливість змістити основний обсяг робіт по внесенню змін на стадію розробки проєктної документації та, власне, проєктування, зменшуючи таким чином можливість майбутніх помилок на більш пізніх стадіях.
Детальніше
Комерційні інтер'єри
При проєктуванні об'єктів комерційної нерухомості (офісні та бізнес-центри, торговельні центри, логістичні та складські комплекси, станції технічного обслуговування, автосалони) суттєву роль в позиціюванні об'єкту грає його внутрішній простір. Від нього залежить не тільки сприйняття вашого бізнесу потенційним клієнтом, але і настрій та бажання працювати серед співробітників компанії. Старий принцип з кабінетною нарізкою та підвісними стелями відходить у минуле, а робітники стають більш вибагливими до умов праці та обирають місце роботи не тільки за розміром окладу, але і за умовами праці. Великі компанії здебільшого мають вже встановлені вимоги до інтер'єрів та чітко прописують усі параметри у брендбуках. Ми в компанії RBG швидко адаптуємо міжнародні вимоги під українські реалії або ж розробляємо концепцію з нуля так, щоб співробітники мали бажання щодня повертатися на роботу.
Детальніше
Детальні плани територій
Створюється інформаційна модель, яка забезпечує точне та цілісне бачення проєкту — від задуму власника і перших начерків архітектора до технічного обслуговування готової будівлі.
Детальніше
Написати нам
© 2022 All rights reserved.
Terms of Service
Privacy Policy